
Універсальна сумка для інструментів Facom BS.T20PB порожня (Д x Ш x В) 51 см x 520 мм x 360 мм 6053966
5 981 ₴
- В наявності
- Код: 6053966
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Ремінь для перенесення інструментів виготовлений з міцної поліефірної тканини з алюмінієвою ручкою та шкіряною ізоляцією. Водонепроникне відділення для зберігання з поліпропілену. М'який плечовий ремінь забезпечує комфортне перенесення. Вертикальне зберігання інструментів забезпечує легкий доступ.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 2800 г |
| Глибина продукту | 250 мм |
| Застосування інструментів | універсальний |
| Максимальне навантаження | 15 кг кг |
| Тип продукту | Сумка для інструментів без аксесуарів |
| Ширина вироби | 520 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 981 ₴
