
Рюкзак для інструментів STANLEY FMST1-80144 без обладнання (Д x Ш x В) 230 x 360 x 470 мм 6053969
7 020 ₴
- Під замовлення
- Код: 6053969
Відправка з 02 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Рюкзак швидкого доступу Fatmax

Характеристики продукту
- Швидкий пошук інструментів завдяки чіткому внутрішньому плануванню
- Міцний матеріал (нейлон 600)
- окремий відсік для ноутбука
- м'яка спинка для комфортного перенесення
- Водонепроникна підлога

Опис
Рюкзак швидкого доступу Stanley FMST1-80144 Fatmax
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Матеріал | Нейлон |
| Стан | Новий |
| Тип | Рюкзак |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 2,72 кг |
| Довжина виробу | 230 мм |
| Максимальне навантаження | 25 кг кг |
| Тип продукту | Рюкзак для інструментів без обладнання |
| Ширина вироби | 360 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 020 ₴









