
Рюкзак для інструментів STANLEY FatMax 1-95-611 без обладнання (Д x Ш x В) 360 x 360 x 495 мм 6053972
5 419 ₴
- В наявності
- Код: 6053972
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристика
- Міцний рюкзак для інструментів
- Аксесуари або ноутбук.
- Вільні руки, безпечна робота та транспортування
- Міцний нейлон Cordura 600 x 600 деньє
- Міцний та легкий у догляді
- Численні кишені
- Очистити місце для зберігання інструментів
- Водонепроникне пластикове покриття для підлоги
- Захист від бруду та вологи
- Знімні внутрішні відділення з численними кишенями
- Його можна повністю відкрити
- Спереду є дві смужки
- Висока жорсткість
- Оптимальний доступ
- М'яке, дихаюче заднє плечове сидіння
- Додаткове відділення для електроінструментів або ноутбука.
- Легкий доступ до переднього блоку живлення
- Швидкодоступні варіанти зовнішнього монтажу
- Подвійна блискавка.
Коментарі
Cordura® є зареєстрованою торговою маркою компанії INVISTA Textiles (UK) Limited
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Матеріал | Нейлон |
| Стан | Новий |
| Тип | Рюкзак |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 2,19 кг |
| Внутрішня ширина | 40 мм |
| Довжина виробу | 360 мм |
| Колір | антрацитово-жовтий |
| Максимальне навантаження | 20 кг кг |
| Тип клавіатури | Англійська, QWERTY |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 419 ₴









