
Рюкзак для інструментів Bahco 4750FB8, порожній, (Ш x В x Г) 335 x 560 x 190 мм 6053975
7 660 ₴
- Під замовлення
- Код: 6053975
Відправка з 02 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристика
- Рюкзак для електриків
- Ідеально підходить для професіоналів
- Для безпечного транспортування та зручного зберігання багатьох інструментів
- Велика місткість, багато внутрішніх і зовнішніх кишень
- Додаткове відділення ззаду для ноутбуків, планшетів тощо.
- Виготовлено з поліестеру 1680D + 600D
- 100% водонепроникна та нековзна тверда пластикова підлога
- Ручки для зручного перенесення
- Металеві блискавки
- Максимальне навантаження: 20 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Рюкзак |
| Матеріал | Поліестер |
| Виробник | Bahco |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 2,6 кг |
| Глибина продукту | 190 мм |
| Застосування інструментів | для електриків |
| Тип продукту | Рюкзак для інструментів без обладнання |
| Ширина вироби | 335 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 660 ₴



