
Акумуляторний дриль-шуруповерт Bosch Professional GSR 12V-15 Professional

Характеристики продукту
- 12V/літій-іонний акумулятор
- Ступені крутного моменту 20+1

Опис
Акумуляторний дриль-шурупокрут GSR 12V-15 Professional пропонує правильний баланс продуктивності та розміру в класі Bosch 12V. Високий крутний момент 30 Нм та швидкість обертання 0-1300 об/хв забезпечують найкраще співвідношення між розміром та продуктивністю. Компактна конструкція забезпечує оптимальне керування та ідеально підходить для роботи над головою та у вузьких місцях. Електронний захист елементів акумулятора запобігає перевантаженню, перегріву та повному виходу шурупа. Цей електроінструмент призначений для свердління деревини максимальним діаметром 19 мм, сталі до 10 мм та шурупів діаметром до 7 мм. Інструмент сумісний з усіма акумуляторами та зарядними пристроями Bosch Professional 12V (система Professional 12V). GSR 12V-15 Professional також має 2 швидкості, автоматичне блокування, індикатор стану заряду, електронний захист двигуна та літій-іонну технологію.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Правий / лівий
- літій-іонна технологія
- м'який,
- 2-ступінчаста коробка передач
- , швидкознімний патрон з автоматичним
- світлодіод блокування шпинделя, індикатор стану заряду акумулятора
- Гальмо двигуна
Комплект поставки
- GSR 12V-15 у коробці (акумулятор та зарядний пристрій не входять до комплекту).
Коментарі
Акумулятор та зарядний пристрій не входять до комплекту поставки — за потреби замовте їх окремо.

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0,95 кг |
| Дані про вагу | з батареєю |
| Довжина виробу | 360 мм |
| Кількість батарей, що входять до комплекту | 0 |
| Напруга | Дванадцять В |
| Тип клітки | Літій-іонний |
| Швидкість холостого ходу | (1-я — 2-я передача) 0-400-0-1300 об./хв |
| Ширина вироби | 220 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 981 ₴




