
Einhell Professional TP-CD 18/50 Li BL-Solo 4513887 Акумуляторний дриль-шуруповерт 18 В без зарядного пристрою, без акумулятора
6 869 ₴
- В наявності
- Код: 6053988
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Акумуляторний дриль-шуруповерт Einhell Power X-Change TE-CD 18/50 Li BL-Solo

Характеристики продукту
- 18V/літій-іонний акумулятор
- Максимальний крутний момент 50 Нм
- Градуси крутного моменту 20

Опис
Акумуляторний дриль-шуруповерт Einhell Professional — це надійний та універсальний інструмент для робіт, що потребують надійної потужності для швидких та точних результатів, а також для любителів самостійного виготовлення, які не хочуть поступатися простотою використання. Завдяки безщітковому двигуну дриль-шуруповерт пропонує більшу потужність та довший час роботи, ніж звичайний двигун із вугільними щітками. Як член сімейства Power X-Change, акумуляторний дриль-шуруповерт завжди готовий до використання — високоякісні літій-іонні акумулятори системної серії стійкі до саморозряду, типового для акумуляторів. Крім того, всі акумулятори системної серії можна комбінувати з дрилем-шуруповертом. Акумуляторний дриль-шуруповерт має 2-швидкісний редуктор для швидкого загвинчування та потужного свердління. Незважаючи на потужність дриля-шуруповерта, електроніка швидкості забезпечує відповідність роботи матеріалу та застосуванню. Свердління створює величезні зусилля на матеріал, свердло та самого любителя самостійного виготовлення. Ергономічний дизайн з м’якою рукояткою забезпечує максимальну маневреність та надійний хват. Світлодіодне освітлення забезпечує чіткий огляд робочої зони навіть за несприятливих умов, таких як недобудовані будівлі, сараї або важкодоступні місця.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Член родини Power X-Change
- Безщітковий двигун, більша потужність та довший час роботи
- Високоякісний швидкознімний патрон для дриля 13 мм
- 2-швидкісний редуктор для потужного свердління та загвинчування шурупів
- Швидкісна електроніка для роботи, адаптованої до матеріалу та застосування
- Завжди готовий до використання завдяки літій-іонній технології без саморозряду
Комплект поставки
- 1x акумуляторний дриль-шуруповерт TE-CD 18/50 Li BL Solo
Коментарі
Акумулятор та зарядний пристрій із серії систем Power X-Change доступні окремо, наприклад, як практичний стартовий комплект.

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 1,13 кг |
| Джерело живлення | на батарейках |
| Діапазон затиску ручки | 1 - 13 мм |
| Максимальний крутний момент | 50 Нм |
| Розміри | (Д x Ш x В) 185 x 73 x 200 мм - |
| Сходинки крутного моменту | 20 |
| Тип клітки | Літій-іонний |
| Тип продукту | Бездротовий дриль-шурупокрут |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 869 ₴










