
Світлодіодний накладний світильник Paulmann Spircle 93373, білий, 8 Вт, 780 лм 6054022
7 040 ₴
- Під замовлення
- Код: 6054022
Відправка з 03 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Стельова лампа

Характеристики продукту
- Потужність = 8 Вт Загальний світловий потік = 780 лм Колірна температура (Кельвін) = 3000 K теплий білий

Опис
Світлодіодний світильник Spircle для поверхневого монтажу матово-білого кольору відкриває широкий спектр можливостей застосування та, завдяки своєму сучасному, індустріальному вигляду, бездоганно вписується в будь-який дизайн інтер'єру. Кут променя 38° забезпечує точне освітлення поверхонь та об'єктів. Головку прожектора можна повертати на 90° та 360°, забезпечуючи повну гнучкість та гарантуючи, що ваші улюблені речі завжди матимуть правильне освітлення.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 1 |
| Потужність лампи | 8 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Накладний |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Входить ілюмінатор | Да |
| Клас захисту | II |
| Колірна температура (Кельвін) | 3000 К |
| Кут випромінювання | 38° |
| робоча напруга | 230 В |
| Ручка | Постійно вбудований світлодіод |
| Тип лампочки | ВЕЛ |
| висота продукту | 83 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 040 ₴









