
Кабельний барабан, 22 м, для настінного монтажу
Характеристики продукту
- Із захистом від перегріву
- Довжина кабелю 22 м
- З кабелем підключення довжиною 2 м.
- Автоматичне змотування кабелю
Опис
Кабельний бокс кріпиться безпосередньо до стіни або стелі за допомогою монтажного кронштейна та двох забивних анкерів. 22-метровий кабель втягується назад у бокс за допомогою зворотного механізму. Під час розмотування кабель замикається на місці з кожним обертом. Кабельний бокс можна повертати на 180° та вміщувати 2-метровий кабель підключення. Міцний пластиковий корпус захищає кабель та забезпечує захист від перегріву.
Комплект поставки
- Кабельний барабан
- 2x Забивні анкера
- Інструкція користувача
Коментарі
Тільки для використання всередині приміщень. Кронштейн для кріплення на стелю не входить до комплекту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Жовтий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 6,5 кг |
| Довжина кабелю | 22.00 мм |
| Максимальна потужність | 3000 Вт |
| Місце призначення | дім |
| Роз'єм А | роз'єм-вилка із заземленням, кутовою |
| Сертифікат опору | IP20 |
| Тип кабелю згідно з DIN/VDE | H05VV-F 3G 1,5 мм² |
| Характеристики кабелю | з гачком |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 869 ₴

