
Торшер Vessa

Характеристики продукту
- З ножним перемикачем

Опис
Лампа Vessa у формі дуги - елегантне джерело світла. У вітальні це привабливе доповнення до основного освітлення. Завдяки кронштейну він досягає світла далеко в кімнату і може бути оптимально розміщений за диваном. Цей світильник поєднує в собі ретро та сучасні елементи, завдяки чому вписується в сучасний стиль життя. Лампа підходить для використання звичайних лампочок. Вони не входять до комплекту. Також можна використовувати енергозберігаючі світлодіодні лампочки. Лампа оснащена ножним перемикачем. При висоті 1,7 метра його важко не помітити.
Комплект поставки
- Торшери
- Інструкція користувача
Коментарі
Лампочки потрібно замовляти окремо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип цоколя | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 6,48 кг |
| Волість | 60 Вт |
| Клас захисту | II |
| Кут випромінювання | 0° |
| Матеріал | Металопластик |
| робоча напруга | 230 В |
| Сертифікат опору | IP20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 144 ₴





