
Світлодіодне освітлення салону Paulmann Set Nova Plus 93080 18 Вт 470 лм 6054046
8 520 ₴
- Під замовлення
- Код: 6054046
Відправка з 03 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Комплект EBL Nova Plus Moneta диммованого червоного перемикача 3x6 Вт

Характеристики продукту
- Потужність = 18 Вт Загальний світловий потік = 470 лм Колірна температура (Кельвін) = 2700 K теплий білий

Опис
Круглі точкові світильники Nova Plus Slim з монетоприймачем (комплект з 3 шт.) – це інноваційні, зручні у використанні вбудовані точкові світильники, що підходять як для нових установок, так і для модернізації існуючих світильників. Завдяки функції повороту ви можете спрямувати світло саме туди, куди вам потрібно. Вони особливо плоскі, що дозволяє встановлювати їх у стелях з нішею всього 30 міліметрів. Підключення окремих ламп без інструментів за допомогою швидкознімних затискачів робить монтаж швидким і простим. Функція дімування дозволяє індивідуально регулювати яскравість, забезпечуючи як яскраве робоче світло, так і затишне, приємне освітлення одночасно.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | NOVA |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 18 Вт |
| Діаметр виробу | 84 мм |
| Клас захисту | II |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура (Кельвін) | 2700 К |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Потужність лампи | 6 дюймів |
| робоча напруга | 230 В |
| Світловий потік (люмен) | 470 лм |
| Тип лампочки | ВЕЛ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 520 ₴







