
Світлодіодна лампа з затискачем Maul MAULantlantic 8203595 LED постійно вбудована 9 Вт срібна 6054059
5 981 ₴
- В наявності
- Код: 6054059
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Лампа із затискачем

Характеристики продукту
- З 21 білим світлодіодом денного світла
- Надзвичайно низьке споживання енергії

Опис
Нульове енергоспоживання у вимкненому стані. Світловий потік понад 2000 люкс на відстані 35 см.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Поверніть головку лампи, щоб легко вмикати та вимикати її
- Відбивач для оптимального використання світла
- Металева основа затискача з зручною для столу накладкою (ширина затискання до 5,5 см)
Комплект поставки
- Світлодіодна лампа-затискач
- Інструкція користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0,78 кг |
| Волість | 9 Вт |
| Довжина виробу | 34 см |
| Клас захисту | II |
| Колір | Сріблястий |
| Матеріал | Метал |
| робоча напруга | 230 В |
| Стан | Нове |
| Тип лампочки | ВЕЛ |
| Функція бездротового заряджання | Немає |
| Цвет светодиода | біле денне світло |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 981 ₴


