
Світлодіодна настільна лампа Müller-Licht Cala 20500094 LED постійного монтажу 9,6 Вт чорна 1000 лм 6054061
6 144 ₴
- В наявності
- Код: 6054061
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Настільна лампа

Характеристики продукту
- Потужність = 9,6 Вт Загальний світловий потік = 1000 лм Колірна температура (Кельвін) = 6500 K тепле біле денне світло
Опис
Ідеальне освітлення для домашнього офісу!
Сучасна світлодіодна настільна лампа Cala забезпечує чудове освітлення вашого домашнього робочого простору та максимальний комфорт. Завдяки технології Switch Tone колір світлодіодного світла можна змінювати в три етапи за допомогою сенсорної панелі керування. У той час як затишне, тепле біле світло сприяє розслабленню, холодне, денне біле світло ідеально підходить для роботи. Це дозволяє вам встановити правильний тон світла для будь-якого настрою. Настільну лампу також можна регулювати яскравість за допомогою панелі керування, що дозволяє легко регулювати яскравість відповідно до ваших потреб. Ви завжди можете створити потрібну атмосферу. Світлодіодна настільна лампа не лише пропонує практичні функції, але й привертає увагу своїм сучасним чорним виглядом. Цоколь дозволяє легко та гнучко розмістити лампу на будь-якому столі.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Сучасна світлодіодна настільна лампа Cala забезпечує чудове освітлення вашого домашнього робочого простору та максимальний комфорт. Завдяки технології Switch Tone колір світлодіодного світла можна змінювати в три етапи за допомогою сенсорної панелі керування. У той час як затишне, тепле біле світло сприяє розслабленню, холодне, денне біле світло ідеально підходить для роботи. Це дозволяє вам встановити правильний тон світла для будь-якого настрою. Настільну лампу також можна регулювати яскравість за допомогою панелі керування, що дозволяє легко регулювати яскравість відповідно до ваших потреб. Ви завжди можете створити потрібну атмосферу. Світлодіодна настільна лампа не лише пропонує практичні функції, але й привертає увагу своїм сучасним чорним виглядом. Цоколь дозволяє легко та гнучко розмістити лампу на будь-якому столі.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 363 г |
| Загальний світловий потік | 1000 лм |
| Клас енергоефективності | непридатної |
| Розміри | (Д х Ш х В) 270 х 195 х 460 мм - |
| Світловий потік (люмен) | 1000 лм |
| Тип лампочки | ВЕЛ |
| Функція бездротового заряджання | Немає |
| Ширина вироби | 195 мм |
| висота продукту | 460 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 144 ₴

