Настільна лампа

Характеристики продукту
- Потужність = 3 Вт Загальний світловий потік = 300 лм Колірна температура (Кельвін) = 2700 K теплий білий

Опис
Настільна лампа Puric Pane вражає своїм стриманим дизайном та сучасними технологіями. Завдяки функції 2-в-1, лампу Puric Pane можна гнучко використовувати як настільну та настінну лампу. Спеціальна фасетована лінза робить настільну лампу надзвичайно ефективною, спрямовуючи значну частину світла, що генерується світлодіодним чіпом, вперед, створюючи захопливі світлові ефекти. Її можна поєднувати з іншими лампами серії Puric Pane для створення персоналізованої атмосфери життя. Завдяки вбудованій 3-етапній функції дімування, лампу можна дімувати в три етапи за допомогою високоякісного сенсорного перемикача на лампі.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Колірна температура 2700K - теплий білий
- Кабель з тканинним покриттям
- Регульована яскравість
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Ваги | 1,24 кг |
| Волість | 3 в |
| Глибина продукту | 82 мм |
| Клас енергоефективності | непридатної |
| Кут випромінювання | 48° |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Потужність лампи | 3 в |
| робоча напруга | 230 В |
| Світловий потік (люмен) | 300 лм |
| Стан | Нове |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип лампочки | ВЕЛ |
| Функція бездротового заряджання | Немає |
| Ширина вироби | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 963 ₴










