
Світлодіодний трековий світильник Paulmann Hildor 96789 15 Вт LED 850 лм чорний (матовий) 6054070
5 794 ₴
- В наявності
- Код: 6054070
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Лампа системи освітлення рейок

Характеристики продукту
- Потужність = 15 Вт
- Загальний світловий потік = 850 лм
- Колірна температура (Кельвін) = 3000 K
- теплий білий
Комплект поставки
- URail Spot Hildor 15W 3000K Sw m 3Step
- Інструкція користувача.
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 1 |
| Потужність лампи | 15 Вт |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 15 Вт |
| Діаметр виробу | 162 мм |
| Життєва сила | 30000 годин |
| Клас енергоефективності | непридатної |
| Колірна температура (Кельвін) | 3000 К |
| робоча напруга | 230 В |
| Світловий потік (люмен) | 850 лм |
| Сертифікат опору | IP20 |
| Тип лампочки | ВЕЛ |
| Цвет светодиода | теплий білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 794 ₴







