
Лампа для високовольтної рейкової системи Paulmann Aldan 95519 LED постійно вбудована 9 Вт LED 480 лм хромована (матова) 6054079
6 144 ₴
- В наявності
- Код: 6054079
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Лампа системи освітлення рейок

Характеристики продукту
- Потужність = 9 Вт
- Загальний світловий потік = 480 лм
- Колірна температура (Кельвін) = 2700 K
- теплий білий

Опис
Рейковий світильник URail Aldan з регульованою яскравістю в матовому хромованому виконанні поєднує сучасні технології з елегантним дизайном. Його можна розташувати за потреби, спрямовуючи світло саме туди, куди потрібно. Разом з іншими компонентами одна рейкова система URail 230V може мати загальну потужність до 1000 Вт. Яскравість можна регулювати за допомогою настінного димера.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристика
- Промінь світла вгору та вниз
Комплект поставки
- Світлодіодна лампа високовольтної рейкової системи
- Інструкція користувача
Коментарі
Підходить лише для рейок URail
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 9 Вт |
| Діаметр виробу | 9,8 см |
| Клас захисту | II |
| Колірна температура (Кельвін) | 2700 К |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал | пластикметал |
| робоча напруга | 230 В |
| Ручка | Постійно вбудований світлодіод |
| Серія (систем освітлення) | Урал |
| Стан | Нове |
| Тип лампочки | ВЕЛ |
| Функція лампи | регульований поворотний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 144 ₴









