
Світлодіодний трековий світильник Paulmann Hildor 96787 15 Вт LED 850 лм хром (матовий) 6054080
7 020 ₴
- Під замовлення
- Код: 6054080
Відправка з 03 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Лампа системи освітлення рейок

Характеристики продукту
- Потужність = 15 Вт
- Загальний світловий потік = 850 лм
- Колірна температура (Кельвін) = 3000 K
- теплий білий
Комплект поставки
- URail Spot Hildor 15W 3000K Chrome 3Step
- Інструкція користувача.
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 15 Вт |
| Діаметр виробу | 162 мм |
| Життєва сила | 30000 годин |
| Загальний світловий потік | 850 лм |
| Клас енергоефективності | непридатної |
| Колірна температура (Кельвін) | 3000 К |
| Розміри | (Ø x В) 162 мм x 225 мм - |
| Серія (систем освітлення) | Урал |
| Специфікація матеріалу | хромований |
| Тип продукту | Світлодіодний трековий світильник |
| Цвет светодиода | теплий білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 020 ₴







