
Світлодіодний вбудований світильник для ванної кімнати Paulmann 93419 18 Вт 440 лм 6054084
6 869 ₴
- В наявності
- Код: 6054084
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Вбудований світлодіодний світильник Cymbal Coin, базовий комплект IP44, 77 мм Coin, 3x6 Вт, 3x440 лм, 230 В, 2000-2700 К, білий матовий

Характеристики продукту
- Потужність = 18 Вт
- Загальний світловий потік = 440 лм

Опис
100% мінімалізм – завдяки прозорому матеріалу, безрамкові вбудовані світильники преміум-класу Cymbal практично невидимі у вимкненому стані. Вбудовані лампочки забезпечують освітлення без відблисків. Колір світла можна плавно регулювати від 2000 Кельвінів (золотисте світло) до 2700 Кельвінів (тепле біле світло). Ви можете змінювати атмосферу у своєму домі за потреби.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Різні настрої освітлення можна встановити, натискаючи перемикач кілька разів.
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Входить ілюмінатор | Да |
| Діаметр виробу | 77 мм |
| Загальний світловий потік | 440 лм |
| Зовнішній діаметр | 77 мм |
| Монтажний діаметр | 70 мм |
| Попит на енергію | 7 кВтч/1000 |
| Світловий потік (люмен) | 440 лм |
| Функція лампи | теплий ефект затемнення, регульований вимикачем |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 869 ₴



