
Світлодіодний вбудований світильник для ванної кімнати Paulmann 93415 18,9 Вт 430 лм 6054085
6 144 ₴
- В наявності
- Код: 6054085
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Вбудований світлодіодний світильник Cymbal Coin, базовий комплект IP44, 77 мм Coin, 3x6,3 Вт, 3x430 лм, 230 В, 2700 К, білий матовий

Характеристики продукту
- Потужність = 18,9 Вт
- Загальний світловий потік = 430 лм

Опис
100% мінімалізм – завдяки прозорому матеріалу, преміальні безрамкові вбудовані світильники Cymbal практично невидимі у вимкненому стані. Ці вбудовані світильники забезпечують освітлення без відблисків.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Потужність лампи | 6.3 Вт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вміст | 3 шт. |
| Входить ілюмінатор | Да |
| Діаметр виробу | 77 мм |
| Зовнішній діаметр | 77 мм |
| Монтажний діаметр | 70 мм |
| Розміри | (Ø) 77 мм |
| Тип продукту | Вбудований світлодіодний світильник для ванної кімнати |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 144 ₴



