
Світлодіодний вбудований світильник для ванної кімнати Paulmann 93870 18 Вт білий (матовий) 470 лм 6054086
6 688 ₴
- В наявності
- Код: 6054086
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Вбудований світлодіодний світильник Nova Plus Coin цоколь жорсткий комплект IP44 круглий 78 мм Coin 3x6W 3x425lm 230V 2700K білий матовий

Характеристики продукту
- Потужність = 18 Вт
- Загальний світловий потік = 470 лм

Опис
Круглі вбудовані світильники Nova Plus (комплект з 3 шт.) матово-білого кольору зі змінними світлодіодами підходять як для нових установок, так і для модернізації існуючих систем. Вони особливо плоскі, що дозволяє встановлювати їх у стелі з нішею всього 30 міліметрів. З'єднання окремих світильників за допомогою швидкоз'єднувальних клем забезпечує швидке та просте встановлення. Функція дімування дозволяє індивідуально регулювати яскравість, забезпечуючи як тепле біле робоче світло, так і затишну, приємну атмосферу. Завдяки захисту від бризок IP44, світильники також забезпечують комфортне освітлення у ванних кімнатах та на кухнях.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Входить ілюмінатор | Да |
| Діаметр виробу | 78 мм |
| Загальний світловий потік | 470 лм |
| Зовнішній діаметр | 78 мм |
| Монтажний діаметр | 68 мм |
| Світловий потік (люмен) | 470 лм |
| Тип продукту | Вбудований світлодіодний світильник для ванної кімнати |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 688 ₴






