
Світлодіодний вбудований світильник для ванної кімнати Paulmann 93901, 18 Вт, алюміній (матовий), 470 лм 6054087
5 963 ₴
- В наявності
- Код: 6054087
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Вбудований світлодіодний світильник Nova Plus Coin з цоколем, жорсткий, IP44, круглий, 78 мм, Coin, 3x6 Вт, 3x425 лм, 230 В, 2700 K, алюмінієвий, поворотний

Характеристики продукту
- Потужність = 18 Вт
- Загальний світловий потік = 470 лм
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Входить ілюмінатор | Да |
| Діаметр виробу | 78 мм |
| Загальний світловий потік | 470 лм |
| Зовнішній діаметр | 78 мм |
| Колір | алюміній (матовий) |
| Монтажний діаметр | 68 мм |
| Світловий потік (люмен) | 470 лм |
| Тип продукту | Вбудований світлодіодний світильник для ванної кімнати |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 963 ₴

