
Декоративне різдвяне освітлення

Характеристики продукту
- Зміна кольору RGB
- RGB-діод

Опис
Естетичний вигляд цієї деталізованої світлодіодної фігурки захоплює з першого погляду. Але барвистий сніговик розкриває свою справжню пишноту лише в сутінках, коли вбудований світлодіод дозволяє йому світитися зсередини. Атмосферний декоративний аксесуар, який приноситиме радість вам та вашим близьким рік за роком, адже з високоякісною продукцією Konstsmide ви ставите на перше місце естетику та довговічність. Konstsmide спеціалізується на виробництві високоякісних світлових прикрас для використання всередині та зовні приміщень понад 40 років, а з 1999 року є ключовою рушійною силою в екологічно чистих, довговічних та безпечних світлодіодних рішеннях.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- пластиковий сніговик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина шнура живлення | 500 см |
| Клас енергоефективності | непридатної |
| Особливості різдвяного освітлення | зі зміною кольору |
| робоча напруга | 4,5 В |
| Різдвяна тема | Сніговік |
| Сертифікат опору | IP44 |
| Тип продукту | Акрилова статуетка |
| Ширина вироби | 42,5 см |
| висота продукту | 26 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 144 ₴







