
Декоративне різдвяне освітлення

Характеристики продукту
- 4 теплих білих світлодіоди

Опис
Естетичний вигляд цієї деталізованої світлодіодної фігурки захоплює з першого погляду. Але барвистий сніговик розкриває свою справжню пишноту лише в сутінках, коли вбудовані світлодіоди дозволяють йому світитися зсередини. Цей атмосферний декоративний аксесуар приноситиме радість вам та вашим близьким рік за роком, адже з високоякісною продукцією Konstsmide ви ставите на перше місце естетику та довговічність. Понад 40 років Konstsmide спеціалізується на виробництві високоякісних світлових прикрас для використання всередині та зовні приміщень, а з 1999 року є ключовою рушійною силою в екологічно чистих, довговічних та безпечних світлодіодних рішеннях.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- пластиковий сніговик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина шнура живлення | 500 см |
| Клас енергоефективності | непридатної |
| Колір кабелю | Чорний |
| Програми | зовні |
| Розміри | (Д x Ш x В) 24,5 x 26 x 42,5 см - |
| Ручка | Постійно вбудований світлодіод |
| Тип лампочки | ВЕЛ |
| Цвет светодиода | теплий білий |
| висота продукту | 42,5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 507 ₴



