
Світлодіодний світильник для рослин Venso E504 150 SUNLiTE LED постійно вбудований 7 Вт 1 шт. 6054108
5 419 ₴
- В наявності
- Код: 6054108
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Лампа нагріву

Характеристики продукту
- 14 нейтральних білих світлодіодів
- Площа виставки: 0,5 м²
- З телескопічною підставкою

Опис
Світлодіодний світильник для рослин SUNLiTE потужністю 7 Вт забезпечує рослини в горщиках з високими потребами в освітленні з оптимальними довжинами хвиль світла для здоровішого росту, особливо в темні пори року або в темних кімнатах. Доступний у п'яти різних кольорах, він розміщується безпосередньо в горщику за допомогою телескопічної штанги. Штангу можна розширити до 1 метра. Лампа випромінює приємне, нейтральне біле світло. Вона використовує найсучаснішу світлодіодну технологію. Вбудовані світлодіодні чіпи оснащені саме тими довжинами хвиль, які стимулюють фотосинтез і вироблення хлорофілу. Це означає, що ваші рослини не тільки виглядають краще, але й процвітають. Результати справді вражаючі: більше листя, більше квітів, більше плодів.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- Світлодіодне освітлення для вирощування
- Інструкція користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 285 г |
| Вміст | 1 шт. |
| Довжина шнура живлення | 4 мм |
| Діаметр виробу | 11 см |
| Загальний світловий потік | 600 лм |
| Колір | Сірий |
| Кут поширення світла | 120° |
| Ручка | Постійно вбудований світлодіод |
| Тривалість життя (приблизно) | 25 000 годин |
| Фактор довжини хвилі (червоний) | 2 |
| висота продукту | 100 см |
| діапазон температур | від -20 до +40 °C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 419 ₴

