
Philips LED 63820700 LED E-27 28 Вт = 125 Вт білий
Характеристики продукту
- Потужність = 28 Вт
- Колірна температура (Кельвін) = 4000 K
- білий
Опис
Світлодіодні лампи HPL Philips TrueForce Urban LED – це чудова світлодіодна альтернатива газорозрядним лампам HPL/HQL або SON/NAV для зовнішнього освітлення. Світлодіодні лампи HPL TrueForce Urban LED пропонують значну економію енергії, значно довший термін служби та швидку окупність порівняно з традиційними лампами HPL/SON. Розмір та конструкція лампи змодельовані за зразком традиційних ламп HPL/SON, що робить їх ідеальною альтернативою. Світлодіодні лампи HPL TrueForce Urban LED розроблені для роботи від прямої напруги 220-240 В та працюють від магнітного баласту (KVG).
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Коментарі
Лампу можна використовувати лише разом зі світильником, схваленим для цього застосування (клас захисту лампи: P65); у разі роботи з баластом також ПОВИНЕН бути знятий пристрій запалювання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір світлодіода | Білий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 4000 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 365 г |
| Відповідає потужності (діапазону) | 100 Вт |
| Довжина виробу | 178 мм |
| Еквівалентно лампочці потужністю | 125 Вт |
| Клас енергоефективності | Д (А - Г) |
| Коефіцієнт потужності | 0,95 |
| Колір | різнобарвний |
| Колірне кодування | 840 |
| Попит на енергію | 28 кВтч/1000 |
| Постійність кольору (SDCM) | 6 |
| Розміри | (Ø x Д) 75 мм x 178 мм |
| Світловий потік (люмен) | 4000 лм |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | ВЕЛ |
| Тривалість життя (приблизно) | 50000 годин |
| Час освітлення до 60% | 0,45 сек |
| диапазон мощности | 20 Вт — 39,9 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 606 ₴

