
Гірка Pontec 73349 з водоспадом (Ш x В x Г) 395 x 193 x 303 мм 1 шт. 6054117
8 300 ₴
- Під замовлення
- Код: 6054117
Відправка з 02 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Корпус світлодіодів Pontec Pontec

Характеристики продукту
- Зі світлодіодним підсвічуванням
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- PondoFall LED з інтегрованими світлодіодами
- трансформатор
- глухий ковпачок
- печатка
- Ступінчастий кінець шланга з різьбою
- хомут для шланга
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Ваги | 1,5 кг |
| Глибина продукту | 303 мм |
| З'єднувач шланга | 19 мм (3/4") Ø25 мм (1") Ø |
| Максимальна довжина кабелю | 8 м |
| Розміри | (Ш x В x Г) 395 x 193 x 303 мм |
| Стан | Нове |
| Тип | Гірка |
| Ширина вироби | 395 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 300 ₴



