
Фонтанний насос з нержавіючої сталі, 120 Вт

Характеристики продукту
- Макс. продуктивність насоса 3000 л/год
- Висота фонтану до 1,6 м
- 3 насадки для фонтану

Опис
Завдяки високоякісному корпусу насоса з нержавіючої сталі, він пропонує три режими подачі води (піна з бульбашками та два фонтани). Диск насоса приводиться в рух магнітною шпулькою (герметизація не потрібна).
Характеристика
- 2-ходовий розподільник з кульовим клапаном для регулювання витрати
- Ніжки на присосці
- Знімний фільтр
Комплект поставки
- Насос
- Телескопічний подовжувач з регулятором потоку
- 3 насадки для фонтану
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 120 Вт |
| Тип | Фонтанна насадка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина занурення | / 3 м |
| Довжина кабелю | 10.00 м м |
| Максимальний потік | 3000 л/год |
| Розміри | (Ø x В) 145 мм x 223 мм |
| висота продукту | 223 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 794 ₴





