
Монокристалічний сонячний модуль Sygonix потужністю 210 Вт

Характеристики продукту
- Монокристалічний сонячний елемент
- Висока ефективність завдяки технології PERC
- Високоякісне загартоване скло

Опис
Високоякісна та довговічна сонячна панель із загартованим склом. Широко використовується в будинках на колесах, яхтах, рефрижераторних транспортних засобах та інших сферах застосування.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Комплект поставки
- Сонячний модуль x 1
- Інструкція користувача
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Ваги | 10,98 кг |
| Глибина продукту | 35 мм |
| Довжина кабелю | 0,9 м м |
| Напруга спокою | 24,66 В |
| Номінальний струм | 11.14 А |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Монокристалічний модуль |
| Ширина вироби | 705 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 507 ₴





