
Гнучка сонячна панель потужністю 100 Вт

Характеристики продукту
- Легкий та простий в установці
- Гнучка конструкція, що підходить для монтажу на нерівних поверхнях
- Добре підходить для сонячних систем на балконах
- Широкий спектр застосування для кемперів, човнів, яхт, дахів, причепів, вантажівок тощо.
- Розподільна коробка: IP67
- Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристика
- Висока ефективність: виготовлена з монокристалічних сонячних елементів, коефіцієнт конверсії становить до 23%
- Тип сонячного елемента: монокристалічний (PERC)
Комплект поставки
- Гнучкий сонячний модуль x 1
- Керівництво x 1
Системні вимоги
- Максимальна напруга системи: 1000 В постійного струму
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Ваги | 1.8 кг |
| Глибина продукту | 2,2 мм |
| Довжина кабелю | 1 мм |
| Напруга (макс.) | 17,2 В |
| Номінальний струм | 5,8 А |
| Роз'єм | Сонячний велосипедний замок |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Полікристалічний модуль |
| Ширина вироби | 570 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 794 ₴






