
IP-камера відеоспостереження Sygonix SY-4414894 з бездротовою мережею 1920 x 1080 пікселів 6054157
5 981 ₴
- В наявності
- Код: 6054157
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

WLAN IP-камери Bullet; 1920 x 1080 пікселів

Характеристики продукту
- Сонячна енергія
- Мікрофон
- Датчик руху

Опис
З сонячним модулем для використання на вулиці
Хочете підвищити безпеку свого будинку та заощадити гроші за допомогою сонячної енергії? Камера Sygonix Solar WLAN 1080P, оснащена сонячним модулем, спеціально розроблена для зовнішнього використання. Вона тримає все у вашому вхідному просторі та саду в полі зору. Завдяки вбудованому датчику руху, мікрофону та куту огляду 90° ви можете стежити за тим, що відбувається перед та позаду вашого будинку.
Ідеальний партнер для розумного дому
Функція Wi-Fi 1080p також робить камеру Sygonix пильним супутником у вашому розумному домі. На карті micro SD (не входить до комплекту) також можна зберігати до 32 ГБ даних. Звичайно, сонячна WiFi камера Sygonix 1080P залишається пильною, навіть коли сонце деякий час не світить: USB-кабель або акумулятор забезпечують живлення навіть у таких ситуаціях.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристика
- Датчик руху
- Сонячний модуль
Комплект поставки
- Камера
- Антена
- Ручка
- Скинути PIN-код
- 6 гвинтів для кришки батарейного відсіку
- 2 гвинти кронштейна
- 3 гвинти для настінного кронштейна
- 3 кілочки
- Шестигранний ключ
- 2 батареї
- USB-кабель
- Інструкція користувача.

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 580 г |
| Глибина продукту | 203 мм |
| Кут огляду | 90° |
| Максимальна дальність дії ІЧ-датчика | 10 м |
| Розміри | (Ш x В x Г) 96 x 69 x 203 мм |
| Сертифікат опору | IP66 |
| Технічні характеристики відеоспостереження | з датчиком руху, з мікрофоном, із сонячним модулем |
| Тип датчика | КМОН |
| Тип передавання даних | WLAN |
| Фокусна відстань (LOV) | 3,6 мм |
| стандарт WLAN | IEEE802.11bIEEE802.11gIEEE802.11n |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 981 ₴







