
IP-камера спостереження IMOU Cruiser 2 3K IPC-GS7EP-5M0WE-imou WLAN 2880 x 1620 px 6054167
6 688 ₴
- В наявності
- Код: 6054167
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Вулична камера відеоспостереження IMOU Cruiser 2 5MP 355°

Характеристики продукту
- 5-мегапіксельне 3K-відео
- Виявлення людей та автомобілів
- Вбудований прожектор та гучна сирена 110 дБ
- 8-кратний цифровий зум
- сповіщення про тривогу

Опис
Cruiser 2 3K забезпечує 5-мегапіксельне відео в реальному часі завдяки об'єктиву 3,6 мм. Завдяки 5-мегапіксельному відео в реальному часі 3K, панорамуванню 0~340° та нахилу 0~90°, Cruiser 2 3K гарантує повне покриття кожного куточка вашого будинку. Вона підтримує чотири режими нічного бачення для чіткого денного світла навіть у повній темряві. Камера спостереження має клас захисту IP66 для використання на вулиці за різних погодних умов. Завдяки вбудованому прожектору та сирені безпеки 110 дБ, Cruiser активно тримає небажаних гостей подалі від того, що для вас важливо.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Додаток Imou: iOS, Android
- Вбудований мікрофон і динаміки
- Wi-Fi-з'єднання
- Активне стримування
- Повнокольоровий нічний датчик
- Налаштовуваний регіон
- Виявлення руху
- Розумне відстеження: автоматично відстежує рухомі об'єкти
- Слот для карти пам'яті Micro SD (до 256 ГБ), карта пам'яті не входить до комплекту.
Комплект поставки
- Камера
- Короткий посібник з початку роботи
- Шаблон складання
- Мережевий кабель
- Водонепроникний роз'єм
- Шурупи та дюбелі

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Системні вимоги
- iOS, Android
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IMOU |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальний кут огляду | 102° |
| Горизонтальний кут огляду | 85° |
| Максимальна дальність дії ІЧ-датчика | 30 м |
| Місце призначення | зовні |
| Розміри | (Ш x В x Г) 110,4 x 128,8 x 132,7 мм |
| Сертифікат опору | IP66 |
| Стандарт сигналу | ІС |
| Тип | Поворотно-похильна камера |
| Тип карти пам'яті | Мапа Micro SD (до 256 ГБ) |
| Тип продукту | Камера спостереження |
| Ширина вироби | 110,4 мм |
| висота продукту | 128,8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 688 ₴








