
Опис
Стандарт автобусного телефону для Siedle in-Home-Bus.
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0 |
| Глибина продукту | 46 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Пластик |
| Специфікація | Стандартний телефон |
| Сумісно з Apple HomeKit | ЛОЖЬ |
| Тип передавання даних | дротовий |
| Ширина вироби | 91 мм |
| висота продукту | 201 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 144 ₴

