
Багатофункціональний виконавчий механізм Eltako FMS61NP, бездротовий, прихований монтаж, 868 МГц 6054232
7 232 ₴
- В наявності
- Код: 6054232
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Багатофункціональний вимикач живлення радіоприводу FMS61NP-230V
Характеристики продукту
- Мінімізована втрата готовності
- Схема контакту перетину нуля
Опис
1 + 1 доводчик, безпотенційні лампочки 10 A / 250 V / AC, 2000 Вт. Двонаправлений радіозв'язок та функція повторювача, що перемикаються. Втрати в режимі очікування лише 0,7 Вт. Для прихованого монтажу в коробки для прихованого монтажу. Напруга комутації та керування 230 В. Цей радіопривід як багатофункціональний імпульсний перемикач використовує найсучаснішу гібридну технологію, розроблену Eltako: зносостійкий приймач та електроніка обробки поєднані з двома бістабільними реле нульового перемикання. В результаті, немає втрати живлення котушки навіть у ввімкненому стані. Після встановлення зачекайте короткої автоматичної синхронізації, перш ніж перемикати комутований приймач на мережу. Окрім входу радіокерування через внутрішню антену, цей багатофункціональний імпульсний перемикач також можна керувати локально за допомогою звичайної кнопки керування 230 В, встановленої перед ним.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- Бездротовий привід
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова станція | не потрібно, опціонально для віддаленого доступу |
| Без галогенів | істинний |
| Джерело живлення | от электросети |
| Доступна підтримка IFTTT | ЛОЖЬ |
| Друкована плата/модуль | ЛОЖЬ |
| Клас енергоефективності | непридатної |
| Кількість команд | 32 |
| Максимальна дальність | 100 м |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості (системи домашньої автоматизації) | Імпульсний перемикач |
| Підходить для вимикача венеціанських/рольставнів | ЛОЖЬ |
| Підходить для димера | Немає |
| Підходить для перемикача | істинний |
| робоча напруга | 230 В |
| Розміри | (Ш x В x Г) 55 x 45 x 33 мм - |
| Споживана потужність | 0.8 Вт |
| У корпусі з трубчастою основою | ЛОЖЬ |
| висота продукту | 45 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 232 ₴
