Датчик руху

Характеристики продукту
- Кут виявлення 180°
- Діапазон 5 - 12 м
- Комутаційна потужність до 1000 Вт

Опис
Тонкий, елегантний настінний інфрачервоний датчик ідеально підходить для моніторингу фасаду вашого будинку та внутрішніх приміщень, таких як коридори та підвали..Цей датчик руху поєднує в собі сучасний, самобутній дизайн з найновішою технологією виявлення руху. Два високочутливі детектори, розташовані під певним кутом, дозволяють точно контролювати площі до 200 м². Регульований діапазон: регулюється встановленням об'єктива на максимум 12 м, мінімум 5 м. Поле виявлення можна обмежити за допомогою доданого накладання. Легко налаштуйте період освітлення та поріг сутінків за допомогою поворотного диска.
Характеристика
- Налаштування світлочутливості 2-2000 лк
Комплект поставки
- Датчик руху
- Інструкція користувача
Коментарі
Рекомендована висота встановлення 2 м
IP54
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Steinel |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0,171 кг |
| Встановлення часу | 10 сек — 15 хв |
| Довжина виробу | 56 мм |
| Комутована потужність люмінесцентних ламп | 500 Вт |
| Кут виявлення | 180 ° |
| Максимальна дальність | 12 м |
| Напруга (макс.) | 230 В |
| Настроювання затемнення | 2 - 2000 люкс |
| Потужність перемикання (галогенова лампа) | - |
| Робоча температура | от -20 до +50 °С |
| Розміри | (Д x Ш x В) 56 x 76 x 120 мм - |
| Стан | Нове |
| Специфікація | накладной монтаж |
| Тип перемикного контакту | реле |
| Ширина вироби | 76 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 794 ₴




