
Опис
Міні-датчик руху з зоною виявлення 360° для монтажу на стелю та стіну, що дозволяє вмикати освітлення за потреби, значно знижуючи витрати на електроенергію. Діаметр датчика до 6 м дозволяє використовувати його в невеликих приміщеннях, проходах, туалетах, невеликих офісах або коридорах з невеликою кількістю або відсутністю денного світла. Безпечно збережена заводська програма забезпечує негайну готовність до роботи. Просте програмування за допомогою пульта дистанційного керування. Розширте зону виявлення, підключивши до 5 датчиків паралельно. Компактний розмір для монтажного діаметра всього 20 мм. Версія IP 65 для встановлення, особливо у вологих приміщеннях. Фіксований з'єднувальний кабель довжиною 20 см. Нова універсальна технологія монтажу ESYLUX для швидкого монтажу в стелях, рамках вимикачів, світильниках, коробках для прихованого монтажу, шафах тощо. Монтаж у підвісних стелях із закритими пружинними клемами або затискним кільцем. Вимикач сумісний з настінним кріпленням із закритим затискним кільцем. Заглушення цільової області за допомогою закритої маски лінзи.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Антибактеріальне лікування | ЛОЖЬ |
| Без галогенів | істинний |
| Вбудована глибина | 36 мм |
| Висота | 47 мм мм |
| Глибина монтажу | 36 мм |
| Діаметр виробу | 25 мм |
| Комутована потужність | 690 Вт |
| Кут виявлення | 360° |
| Мoдель | Датчик руху |
| Максимальна дальність | 3 м |
| Мін. глибина вбудованої монтажної коробки | 36 |
| Настроювання затемнення | 5 - 2000 люкс |
| Підходить для настінного монтажу | ЛОЖЬ |
| Робоча температура | від -25 °C до +50 °C |
| Розміри | (Ø x В) 25 мм x 11 мм |
| Стан | Нове |
| Спосіб встановлення | Прихований |
| Сумісно з Amazon Alexa | Немає |
| Сумісно з Google Асистентом | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 326 ₴

