Датчик руху

Характеристики продукту
- Корпус виготовлений з пластику, стійкого до ультрафіолетового випромінювання
- Непомітний завдяки тонованій лінзі
- Безперервне світло: Перемикається, 4 год
- Початкова яскравість: 2-1000 лк

Опис
Інфрачервоний стельовий датчик, який відповідає всім вимогам і справді простий в установці. Чудово: Геніальна технологія, яку можна встановити та налаштувати лише за кілька простих кроків завдяки геніальній концепції встановлення. Завдяки трьом піросенсорам інфрачервоний зовнішній датчик захоплює кут 360° та досягає дальності до 12 метрів. За допомогою кришок ви можете налаштувати зону виявлення відповідно до ваших потреб. IS 360-3 доступний у чорному та білому кольорах. Ідеально підходить для монтажу на стелі на дахах, автомобільних навісах, великих фасадах будинків та під'їзних шляхах.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- Датчик руху
- Маскувальна рамка
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Steinel |
| Користувальницькі характеристики | |
| RAL-номер (аналогічний) | 9010 |
| Баннер | ЛОЖЬ |
| Ваги | 0,177 кг |
| Довжина виробу | 57 мм |
| Діаметр | 121 мм мм |
| Комутована потужність люмінесцентних ламп | 2000 Вт |
| Максимальна дальність | 24 м |
| Місце призначення | зовні |
| Напруга (макс.) | 240 В |
| Настроювання затемнення | 2 – 1000 люкс |
| Робоча температура | ОТ -20°С...+50°С |
| Розміри | (Ø x В) 121 мм x 57 мм - |
| Стан | Нове |
| Специфікація | БІЛИЙ — 360-3 |
| Спосіб встановлення | накладной монтаж |
| Тип | пасивний інфрачервоний |
| Якість матеріалу | Термопластик |
| висота продукту | 57 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 326 ₴




