
Датчик руху
Характеристики продукту
- Із захистом від прокльонів
- Рухома кульова головка
- Просте встановлення за допомогою розетки
Опис
Датчик руху з кутом виявлення 200° та захистом доступу 180°. Рухому кульову головку можна обмежити за допомогою захисних планок. Можна монтувати на стандартні розетки UP.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Ваги | 0,27 |
| Встановлення часу | 4 сек — 20 хв |
| Довжина виробу | 103 мм |
| Максимальна дальність | 12 м |
| Настроювання затемнення | 2 - 2000 люкс |
| Робоча температура | від -25 °C до +50 °C |
| Розміри | (Д x Ш x В) 103 x 78 x 80 мм - |
| Стан | Нове |
| Спосіб встановлення | на штукатурці |
| Тип продукту | Датчик руху |
| Ширина вироби | 78 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 326 ₴

