Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 129 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антибактеріальне лікування | ЛОЖЬ |
| Без галогенів | ЛОЖЬ |
| Встановлення часу | 6 сек — 10 хв |
| Глибина | 63 мм |
| Доступна підтримка IFTTT | ЛОЖЬ |
| Комутована потужність | 1000 Вт |
| Кут виявлення | 270° |
| Максимальна дальність | 10 м |
| Місце призначення | зовні |
| Оздоблення поверхні | Глоссі |
| Потужність перемикання (лампочки) | 1000 Вт |
| Робоча температура | -20 - 45 °С |
| Розміри | (Д x Ш x В) 80 x 63 x 129 мм - |
| Стан | Нове |
| Спосіб встановлення | накладной монтаж |
| Сумісно з Amazon Alexa | ЛОЖЬ |
| Сумісно з Google Асистентом | ЛОЖЬ |
| Тип пружні | змінного струму |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 688 ₴

