
Датчик руху
Характеристики продукту
- Діапазон макс. 6 м
- Перемикання до 2300 Вт
Опис
Завдяки монтажній висоті 14 мм датчик руху можна повертати на кут до 30°, що дозволяє приховати певні зони від очей. Для встановлення потрібен отвір у стелі діаметром 63 мм. Окрім підключення освітлення, безпотенційний контакт також можна використовувати для підключення пристроїв, які не залежать від яскравості, таких як опалення, вентиляція, кондиціонування повітря та сигналізація.
Характеристика
- 2 виходи: 1 x потенційний, 1 x безпотенційний.
Коментарі
Діаметр отвору для свердління: 65 мм. Для стель товщиною 5–25 мм.
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Встановлення часу | Т1: 6 с — 12 хв Т2: 10 с — 30 хв |
| Еквівалентний колірний код RAL | 9003 |
| Комутована потужність люмінесцентних ламп | 400 Вт |
| Кут виявлення | 360° |
| Місце призначення | дім |
| Потужність перемикання (лампочки) | 2300 Вт |
| Розміри | (Ø x В) 78 мм x 50 мм |
| Стан | Нове |
| Специфікація | Прихований |
| Споживана потужність у режимі очікування | 1,6 Вт |
| Тип перемикного контакту | реле |
| висота продукту | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 419 ₴

