
Подовжувач Ehmann 0206x00072301 із захистом від перенапруги, 7-дюймовий сірий захисний роз'єм, 1 шт. 6054277
6 326 ₴
- В наявності
- Код: 6054277
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Подовжувач Ehmann Vario Linea, 7 розеток, 230 В, 3600 Вт, сірий
Характеристики продукту
- Струм витоку 5 кА
- Міцний пластиковий профіль
- Захист від дітей
Опис
Ehmann 0206x00072301 / Цей надійний подовжувач із захистом від перенапруги захищає цінні електроприлади від перенапруги, атмосферних впливів (ударів блискавки) та статичних зарядів від мережі. Крім того, коли спрацьовує захист від перенапруги, лунає звуковий сигнал.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю | 1,50 м м |
| Максимальна потужність | 3600 Вт |
| Місце призначення | дім |
| робоча напруга | 230 В/50 Гц |
| Спосіб встановлення | монтажні отвори |
| Тип кабелю згідно з DIN/VDE | H05VV-F 3G 1,5 мм² |
| Тип роз'єму живлення | запобіжний з'єднувач |
| Функції сокетів | захист від перенапруги з вимикачем блокування від дітей |
| Ширина вироби | 74 мм |
| висота продукту | 47 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 326 ₴


