
Універсальний подовжувач Ehmann VARIO LINEA на 12 контактів 0200x01124301, із захисним з'єднувачем, Кількість розеток: 12 6054280
6 144 ₴
- В наявності
- Код: 6054280
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Подовжувач з 12 розетками

Характеристики продукту
- Має блокування від дітей.
Опис
Ehmann 0200x01124301 / Розетки, розташовані далі одна від одної під кутом 90°, ідеально підходять для блоків живлення та таймерів. Порада: Колодку можна прикрутити до поверхні. Це дозволяє легко виймати навіть важкодоступні штекери.
Коментарі
Доступно лише з круглими розетками.
Характеристики
| Технічні характеристики | |
|---|---|
| Номінальний струм | 16 А |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю | 1,50 м м |
| Максимальна потужність | 3600 Вт |
| Місце призначення | дім |
| Сертифікат опору | IP20 |
| Тип кабелю | H05VV-F 3G 1,5 мм² |
| Тип продукту | Подовжувач |
| Функції сокетів | защита от детей |
| Ширина вироби | 75 мм |
| висота продукту | 45 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 144 ₴




