
EVOline® V-DOCK CUISINE 159360001300 подовжувач, захисний роз'єм, кількість розеток: 3 6054283
7 040 ₴
- Під замовлення
- Код: 6054283
Відправка з 03 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Подовжувач EVOline® V-DOCK CUISINE 159360001300

Характеристики продукту
Опис
Завдяки V-подібному алюмінієвому профілю ці подовжувачі спеціально розроблені для використання в кутах та нішах. Вихід кабелю розташований ззаду.
Характеристика
- Мережевий штекер постачається нещільно.
Характеристики
| Технічні характеристики | |
|---|---|
| Номінальний струм | 16 А |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю | 2,50 мм |
| Максимальна потужність | 3680 Вт |
| Місце призначення | дім |
| Специфікація | Подовжувач V-Dock Cuisine на 3 розетки |
| Тип продукту | Подовжувач |
| Функції сокетів | защита от детей |
| Ширина вироби | 66 мм |
| висота продукту | 66 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 040 ₴


