
Розгалужувач розеток Ehmann 0218x02022301b

Характеристики продукту
- Із захистом від перевантаження
- Французька версія
- Оптичний індикатор функції

Опис
Домашня електропроводка не завжди розрахована на живлення кількох електричних приладів. Підключення сушарки для білизни та пральної машини або водонагрівачів та посудомийної машини до одного кола може призвести до перевантаження, якщо обидва прилади нагріваються одночасно. Спеціальний розподільник живлення запобігає короткому замиканню проводів через вимкнення при потужності 3400 Вт, що може спрацювати запобіжник або спричинити займання проводів. Коли споживання енергії падає, другий прилад автоматично підключиться знову.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Тип розетки (французька версія)
- 1 чорна розетка з безперервним 1
- біла розетка, яка перемикається на 3400 Вт залежно від споживання енергії (захист від перевантаження)
- підвищена безпека завдяки вбудованому, посиленому захисту
- від дотику до кришки вбудованим
- середній захисний контакт розетки (повернутий на 90°), прибл.
- дуже великі відстані між розетками 64 мм
- 1,5 м кабелю живлення з кутовим штекером
- вимкнено захистом від перевантаження:
- Приблизно 3400 Вт, повторне підключення:
- Приблизно 450 Вт, власне споживання в активному стані: 0,9 Вт.
Комплект поставки
- Подовжувач
- Інструкції з використання/Інструкції з безпеки
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю | 1,50 м м |
| Колір | сіро-чорний |
| Максимальна потужність | 3600 Вт |
| Місце призначення | дім |
| робоча напруга | 250 В |
| Тип кабелю згідно з DIN/VDE | H05VV 3G 1,5 мм² |
| Тип роз'єму живлення | запобіжний з'єднувач |
| висота продукту | 47 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 051 ₴





