
Термостат Wallair 1TMTE077 для DIN-рейки, діапазон регулювання температури: від 0 до 60 °C 6054310
5 981 ₴
- В наявності
- Код: 6054310
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Електронний контроль температури з регулюванням першого рівня температури.
Характеристика
- Тип живлення: УВІМК./ВИМК.
- Світлодіодний дисплей: стан/помилка датчика Ralais
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Віддалений датчик | Немає |
| Відобразити | Немає |
| Довжина виробу | 6 см |
| Контактне навантаження | 230 В/ 16 (3) А |
| Мінімальне встановлення температури | 0 °С |
| робоча напруга | 230 В/50 Гц |
| Спосіб встановлення | монтажна рейка |
| Тип продукту | Вбудований термостат |
| Ширина вироби | 3,5 см |
| висота продукту | 12,8 см |
| діапазон регулювання температури | от 0 до 60 °С |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 981 ₴
