
Промисловий термостат із зовнішнім датчиком TCTBO 90, діапазон регулювання -5 - 35 °C 6054311
5 419 ₴
- В наявності
- Код: 6054311
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Промисловий термостат із зовнішнім датчиком TCTBO 90, діапазон регулювання від -5 до +35°C
Характеристики продукту
- IP54
Опис
Промисловий термостат із зовнішнім датчиком.
Характеристика
- Живлення: УВІМК./ВИМК.
Комплект поставки
- Промисловий термостат
- Зовнішній датчик
- Інструкція користувача
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Відобразити | Немає |
| Довжина виробу | 6 см |
| Контактне навантаження | 230 В/ 16 (5) А |
| Мінімальне встановлення температури | 5 °С |
| робоча напруга | 230 В/50 Гц |
| Сертифікат опору | IP54 |
| Стан | Нове |
| Струм на інтерфейсі | 16 (5) А |
| Тип приводу | Механічний |
| Функція захисту від замерзання | Немає |
| висота продукту | 10,5 см |
| діапазон регулювання температури | от -5 до +35 °С |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 419 ₴
