
Диференціальний автоматичний вимикач Siemens 5SV13166KK06, 2 контакти, 6 A, 0,03 A, 230 V 6054317
5 419 ₴
- В наявності
- Код: 6054317
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Компактний вимикач FI/LS 1P + N 6 кА тип A 30 мА B6.

Характеристики продукту
- Дуже компактний дизайн - економія місця, відсутність затримок

Опис
Компактний автоматичний вимикач FI/LS 1P + N 6kA типу a 30mA B6 FI – це захист від струму короткого замикання для захисту контактів. Запатентований Siemens захист від блукаючих струмів є важливим компонентом захисних компонентів SENTRON для електроустановок, оскільки він запобігає небезпечним для життя електричним травмам, безпечно відключаючи небезпечні струми замикання на землю. Пожежам, що виникають внаслідок електричного запалювання, можна запобігти в момент їх виникнення. Захист досягається, перш за все, шляхом прямого контакту з струмопровідними частинами чи непрямого контакту з пристроями. Системи шин Siemens 5SV характеризуються: 1. Комплексним захистом людей та майна від ураження електричним струмом. 2. Незалежно від того, чи йдеться про синусоїдальні змінні диференціальні струми, чи про згладжені постійні диференціальні струми, Siemens пропонує правильний тип, а також спеціальні версії для будь-яких потреб. 3. Надійною безпекою під час монтажу завдяки стандартному захисту контактів. 4. Зняття з монтажних рейок або шин без інструментів завдяки зручному ручному управлінню. 5. Матричний код даних на передній панелі пристрою дозволяє швидко та легко отримати всю інформацію про ПЗВ. 6. Відповідно до стандартів, ПЗВ відповідає нормам DIN VDE. 7. Оптимальна технологія для вашої безпеки – від Siemens.
Комплект поставки
- Перемикач FI/LS
Коментарі
- УВАГА!
Якщо пристрій не готовий до підключення, підключення та встановлення може виконати лише спеціаліст (наприклад, електрик).

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Siemens |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудована глибина | 70 мм |
| Версія із захистом від помилкових спрацьовувань | істинний |
| Відповідає RoHS | Да |
| Глибина продукту | 70 мм |
| З блокувальним пристроєм | істинний |
| Клас обмеження струму | 3 |
| Кількість контактів | 2 |
| Номінальна вимикальна здатність IEC 60947-2 | 35 кА |
| Номінальна вимикаюча здатність Icn згідно з EN 61009-1 | 6 |
| Номінальна напруга | 230 В |
| Номінальний диференціальний струм | 0,03 А |
| Номінальний струм — округлений | 6 А |
| Обмеження інтенсивності | 6 кА |
| робоча напруга | 230 В |
| Стан | Нове |
| Ступінь забруднення | 2 |
| Тип пружні | змінного струму |
| Тип струму витоку | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 419 ₴



