
Диференціальний автоматичний вимикач Siemens 5SU13547KK06, 2 контакти, 6 A, 0,03 A, 230 V 6054324
5 419 ₴
- В наявності
- Код: 6054324
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Диференціальний автоматичний вимикач SENTRON 5SU1 для комбінованого захисту від перевантаження, короткого замикання та диференціальних струмів
Наші пристрої захисного відключення (RCD) перевірені VDE та сертифіковані відповідно до DIN EN 61009-1 та DIN EN 61009-2-1. Завдяки двокамерним клемам підключення провідників різного поперечного перерізу надзвичайно просте. Допоміжні автоматичні вимикачі Siemens SENTRON можна швидко та легко підключити до шин 5ST3. Код Data Matrix на пристрої забезпечує швидкий доступ до всіх технічних даних у додатку Siemens Industry Online Support.
Пристрої безпеки SENTRON можна розширити численними функціями за допомогою комплексного набору аксесуарів, доступних у складі модульної системи.
Оптимальні технології для вашої безпеки – від Siemens.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Наші пристрої захисного відключення (RCD) перевірені VDE та сертифіковані відповідно до DIN EN 61009-1 та DIN EN 61009-2-1. Завдяки двокамерним клемам підключення провідників різного поперечного перерізу надзвичайно просте. Допоміжні автоматичні вимикачі Siemens SENTRON можна швидко та легко підключити до шин 5ST3. Код Data Matrix на пристрої забезпечує швидкий доступ до всіх технічних даних у додатку Siemens Industry Online Support.
Пристрої безпеки SENTRON можна розширити численними функціями за допомогою комплексного набору аксесуарів, доступних у складі модульної системи.
Оптимальні технології для вашої безпеки – від Siemens.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Коментарі
- УВАГА!
Якщо пристрій не готовий до підключення, підключення та встановлення може виконати лише спеціаліст (наприклад, електрик).
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Siemens |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 6 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Версія із захистом від помилкових спрацьовувань | істинний |
| Вміст | 1 шт. |
| З блокувальним пристроєм | істинний |
| Категорія перенапруги | 2 |
| Кількість захищених полюсів | 1 |
| Кількість полюсів (всього) | 2 |
| Номінальна вимикаюча здатність EN 61009 | 10 |
| Номінальна напруга ізоляції Ui | 264 В |
| Номінальна імпульсна напруга Uimp | 4 |
| Номінальний струм — округлений | 6 А |
| Обмеження інтенсивності | 10 кА |
| Переріз під'єднуваного провідника одножильний | 0,75-35 мм2 |
| робоча напруга | 230 В змінного струму |
| Стан | Нове |
| Специфікація | Характеристики вимикання: миттєве |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| висота продукту | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 419 ₴
