
Адаптер PCE 9430718, 400 В, 16 А, IP44, 3 розетки CEE 16 А, 5-полюсні 6054336
8 300 ₴
- Під замовлення
- Код: 6054336
Відправка з 02 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Розгалужувач CEE 16A, кабель 1,5 м

Характеристики продукту
- IP44
Опис
Портативний пластиковий розподільник типу ST.ANTON з кабелем H07RN-F 5G 1,5 мм² довжиною 1,5 м та 5-полюсною вилкою CEE 16 A 400 В. Вихід: 3 розетки CEE 16 A 5-полюсні 400 В без запобіжника. Розподільник готовий до використання.
Коментарі
- УВАГА!
Якщо пристрій не готовий до підключення, підключення та встановлення може виконати лише спеціаліст (наприклад, електрик).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 1.160 кг |
| Виходи | 3 розетки CEE 16A, 5-полюсні |
| Входи (CEE Splitter) | Вилка CEE 16 А 5-контактна |
| Довжина виробу | 195 мм |
| Кількість 5-контактних роз'ємів CEE 16A | 3 |
| Номінальна вхідна напруга | 400 В |
| Номінальний вхідний струм | 16 А |
| Роз'єм А | Роз'єм CEE 16A, 5-контактний |
| Сертифікат опору | IP44 |
| Тип кабелю | H07RN-F 5G 1,5 мм2 |
| Тип продукту | Дистриб'ютор електроенергії в Центральній і Східній Європі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 300 ₴

