
Розгалужувач CEE 16 A, кабель 1,5 м, з фазоінвертором

Характеристики продукту
- IP44

Опис
Портативний пластиковий розподільник типу ST.ANTON з кабелем H07RN-F 5G 1,5 мм² довжиною 1,5 м та фазовим інвертором 16 A 5-полюсний 400 В. Вихід: 3 розетки CEE 16 A 5-полюсні 400 В без запобіжника. Розподільник готовий до використання.
Коментарі
- УВАГА!
Якщо пристрій не готовий до підключення, підключення та встановлення може виконати лише спеціаліст (наприклад, електрик).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виходи (CEE Splitter) | 5-контактний роз'єм CEE 16A |
| Вміст | 1 шт. |
| Входи | 1 вилка CEE з фазоінвертором 16 А, 5-полюсна |
| Довжина кабелю | 1,50 м м |
| Кількість контактів | 5 |
| Номінальна вихідна напруга | 400 В |
| Роз'єм Б | 5-контактний гніздовий роз'єм CEE 16A |
| Розміри | (Д x Ш x В) 195 x 78 x 80 мм - |
| Тип кабелю згідно з DIN/VDE | H07RN-F 5G 1,5 мм2 |
| Ширина вироби | 78 мм |
| висота продукту | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 051 ₴



