
Адаптер PCE 9430439, 400 В, 16 А, IP44, 3 розетки CEE 16 Cara A, 3-полюсні 6054340
7 230 ₴
- Під замовлення
- Код: 6054340
Відправка з 02 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Розгалужувач CEE 16A, кабель 1,5 м

Характеристики продукту
- IP44
Опис
Портативний пластиковий розподільник типу ST.ANTON з кабелем H07RN-F 5G 1,5 мм² довжиною 1,5 м та 5-полюсною вилкою 16 A на 400 В. Вихід: 3 розетки CEE Cara 16 A 3-полюсні на 230 В без запобіжника. Розподільник готовий до використання.
Коментарі
- УВАГА!
Якщо пристрій не готовий до підключення, підключення та встановлення може виконати лише спеціаліст (наприклад, електрик).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виходи (CEE Splitter) | Роз'єм CEE Cara 16A 3-контактний |
| Вміст | 1 шт. |
| Входи | 1 вилка CEE 16 А, 5-полюсна |
| Довжина кабелю | 1,50 м м |
| Кількість контактів | 5 |
| Номінальна вихідна напруга | 230 В |
| Роз'єм Б | гніздовий роз'єм CEE |
| Розміри | (Д x Ш x В) 195 x 78 x 80 мм - |
| Тип кабелю згідно з DIN/VDE | H07RN-F 3G 1,5 мм2 |
| Ширина вироби | 78 мм |
| висота продукту | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 230 ₴

