
Розгалужувач Cara 16A CEE з кабелем 1,5 м

Характеристики продукту
- IP44
Опис
Портативний пластиковий розподільник типу ST.ANTON з кабелем H07RN-F 3G 1,5 мм² довжиною 1,5 м та вилкою CEE Cara 16 A 3-полюсною 230 В. Вихід: 3 розетки CEE Cara 16 A 3-полюсні 230 В без запобіжника. Розподільник готовий до використання.
Коментарі
- УВАГА!
Якщо пристрій не готовий до підключення, підключення та встановлення може виконати лише спеціаліст (наприклад, електрик).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виходи (CEE Splitter) | Роз'єм CEE Cara 16A 3-контактний |
| Входи | 1 x вилка CEE Cara 16 А, 3-контактна |
| Довжина кабелю | 1,50 м м |
| Номінальна вхідна напруга | 230 В |
| Номінальний вхідний струм | 16 А |
| Роз'єм А | Роз'єм CEE-штекер |
| Сертифікат опору | IP44 |
| Тип кабелю | H07RN-F 3G 1,5 мм2 |
| Тип продукту | Дистриб'ютор електроенергії в Центральній і Східній Європі |
| висота продукту | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 507 ₴


